Mrazuvzdorná keramika

Keramické nádoby z přírodních materiálů

Venkovní keramické nádoby jsou vyráběny tak, aby byla zajištěna jejich minimální nasákavost (do šesti procent), která je zárukou bezproblémového přezimování nejen vysazených rostlin, ale také vlastních květináčů. V případě vysoké nasákavosti keramického střepu by se voda nasáklá do stěn nádoby vlivem mrazu měnila v led a květináč by popraskal.

K docílení nejvyšší kvality keramických výrobků se používají nejen nejmodernější technologie, ale především kvalitní vstupní suroviny. Několikrát přečištěná přírodní hlína se po výpalu ponoří do speciální lázně, která zabrání nasákavosti a usazování krystalů solí na vnější straně stěn. Nádoba se pak sává esteticky zajímavější i odolnější. Tuto keramiku lze zařadit mezi mrazuvzdornou, ve srovnání s kameninou má však kratší životnost. Přes zimu je vhodné chránit tyto nádoby obalením jutovou textilií.

V průběhu posledních let byly vyvinuty nové tvary a barvy, jako například barva vulkano - hnědá hlína, vulkano graffiato, či nové ozdobné úpravy kraje nádoby.
Keramické nádoby společnosti Keramika H+M Litohoř, s.r.o., jsou určeny pro široké použití v exteriéru i interiéru, přičemž hodnota se opírá o vlastnosti použitého materiálu – je přírodní, zcela ekologický a díky tomu je při použití velmi příjemný.

V bohaté nabídce venkovních nádob patří už řadu let k favoritům keramické květináče. Můžete si vybírat nejen z rustikálních režných hrnců a mís, ale i z nádob glazovaných či engobovaných. Velké pozornosti se u nás těší mrazuvzdorné keramické květináče, které můžeme doporučit k trvalému umístění do velkých venkovních prostor po celý rok. 

Mrazuvzdorná keramika - květináče, nádoby

Keramika H+M Litohoř, s.r.o.
Koněvova 2660/141
130 00 Praha 3
 
IČ:   26946521
DIČ:  CZ26946521

Košík je prázdný

Váza Capela 108220
Váza  Capela
Běžná cena: 2998 Kč
Cena: 2 998,00 Kč
Váza Aquila č. 4...
Váza Aquila
Běžná cena: 4110 Kč
Cena: 4 110,00 Kč
Keramika H+M - zahradní květináče, okrasná zahradní keramika
Keramika H+M Litohoř, s.r.o.      |      e-mail:   info (et) keramika-hm.cz    |      telefon:   (+420) 774 523 839,   774 523 838    
 
Správce webu - reklamní agentura YASHICA s.r.o.