Doporučujeme navštívit

Reklamní předměty
Reklamní předměty YASHICA - to jsou ty nej dárkové předměty pro Vaše klienty. Reklamní předměty můžete objednávat již od 1 ks pro osobní použití, nebo si můžete nechat potisknout libovolné množství dárkových předmětů pro své klienty.
Mince a medaile
Ražba mincí a medailí - mince, medaile, žetony, plakety, historická ražba mincí, kovové mince, dukáty, tolary, zalťáky, stříbrňáky.
Pastelka - měsíčník - dětský časopis
Měsíčník pro předškoláky, mladší žáky, rodiče, učitele a vychovatele.
Offroadsport
Offroadsport.cz - profesionální český závodní tým
Amaryllis - Kosmetika Třebíč
Kosmetický salon Amaryllis nabízí originální a nevšední ošetření kosmetické lázně, moderní přístroje, neustálé novinky, trendy, zajímavé akce a spousty výhod pro naše klienty.
Knihkupectví Jakuba Demla
Knihkupectví Jakuba Demla - Třebíč je zavedené a stabilní knihkupectví situované na Karlově náměstí - Třebíč. Nabízí beletrii, oddychovou literaturu i odborné knihy a učebnice. Každý si u nás najde svůj koutek.
IECC, o.p.s - MAS Moravskobudějovicko
IECC, o.p.s. - MAS Moravskobudějovicko, jako nezisková společnost, pomáhá klientům v získávání dotací z Evropských fondů (např. ROP JV, OPŽP, PRV, ...), následnou celkovou agendu spojenou s dotacem. Pomůžeme nejen velkým firmám, ale také rádi spolupracujeme s malými podnikateli a zvláště s drobnými živnostníky.
Edas
Výroba dvouplášťových nádrží čerpacích stanic PHM, úkapových jímek, kotlů a jejich součástí, spalinovodů, součástí tryskacích zařízení. Pálení plechů.
ComIT
ComIT - PC hardwaresoftware, správa sítí
Kancelářské židle
Dodáváme kancelářský nábytek a kancelářské sestavy - kancelářské stoly, kancelářské židle, záclonové tyče a garnyže, studentské pokoje, bytové židle a jídelní stoly, návrhy a realizace interiérů na míru.
Řídící systémy UNIMA-KS
Vyvíjíme a vyrábíme řídící systémy kogeneračních jednotek, řídící systémy a řídící jednotky motorů s funkcí regulace otáček motoru, regulace směsi a teploty či elektroniké zapalování. Dále měřící přístroje a měřící techniku jako např. síťová ochrana NSU, osciloskop, wobbler či 3-fázový generátor pro simulaci sítě.
Krbová kamna Vesas
Krbová kamna, zahradní krby, akce a slevy, historická americká krbová kamna, nářadí pro krbová kamna a krby, krbové vložky, venkovní krby, příslušenství pro krbová kamna - teplovodní výměník, šamoty. Prodej, servis krbových kamen - přes 130 kusů na 300 m2 prodejní plochy. Akční slevy, krbová kamna - Akce a slevy.
Hutní materiál Kobra
Hutní materiál KOBRA - plech, trubky, ocelové profily, stavební železo - traverzy, kompletní sortiment hutního materiálu od českých výrobců.
Cukrářské potřeby
Společnost TIMI, Třebíč Vám nabízí cukrářské potřeby, suroviny a ozdoby. Nabídka potřeb pro cukráře od firem Wilton, Modecor, Martellato, Alcas, PME, Karl Fritz, Thermo Hauser a Kitchen Aid. Potřeby pro cukráře pro snadnou práci, jedlé i nejedlé cukrářské ozdoby na dorty a cukroví.
Autoservis Jihlava
Autorizovaný prodej a servis vozů značky Mazda, nezávislý prodej a servis vozů značky Ford, bosch Car Service - značkový servis vozů všech značek, náhradní díly pro osobní a nákladní auta, autobusy a motocykly, prodej předváděcích, zánovních a referenčních vozů.
Správce webu
Pořiďte si konečně úspěšné webové stránky, které každý snadno najde a spravujte je pohodlně, sami a ZDARMA. Správce webu firmy YASHICA Vám ukáže jak na to! Včetně optimalizace pro vyhledávače.
Společenské a svatební šaty
Svatební šaty - luxusní i levné, společenské šaty pro nejrůznější příležitosti - večerní šaty, plesové šaty, koktejlové - koktejlky. Nabízíme jak černé a bílé šaty, tak i barevné ve volitelné paletě barev. Saténové šaty, zdobené krajkou... E-shop se skladovým zbožím i zakázkové šití šatů.
Plastové septiky
Plastové septiky samonosné, plastové septiky pro obetonování a dvouplášťové septiky - výroba, prodej a montáž septiků evropské kvality s certifikátem těsnosti a nepropustnosti. Dodáváme také ČOV.
Plastové jímky
Plastové jímky evropské kvality se zárukou, nejlevnější plastové jímky, každá plastová jímka má vystaven certifikát nepropustnosti. Naše plastové jímky vozíme po celé ČR a SR.
Jímky, žumpy, septiky
BRESCO a.s. - Plastové a samonosné jímky‚ žumpy, septiky‚ plastové šachty, vodoměrové šachty, odlučovače tuku, odlučovače ropných látek
Zimní zahrady, okna, dveře
Dafeplast - plastová okna, hliníková okna, vchodové dveře, zimní zahrady a prosklené fasády. Výroba plastových a hliníkových oken a dveří na míru.
Keramika H+M Litohoř, s.r.o.
Koněvova 2660/141
130 00 Praha 3
 
IČ:   26946521
DIČ:  CZ26946521

Košík je prázdný

Váza Capela 108220
Váza  Capela
Běžná cena: 2998 Kč
Cena: 2 998,00 Kč
Váza Aquila č. 4...
Váza Aquila
Běžná cena: 4110 Kč
Cena: 4 110,00 Kč
Keramika H+M - zahradní květináče, okrasná zahradní keramika
Keramika H+M Litohoř, s.r.o.      |      e-mail:   info (et) keramika-hm.cz    |      telefon:   (+420) 774 523 839,   774 523 838    
 
Správce webu - reklamní agentura YASHICA s.r.o.